Lyžiarske strediská pozývajú na svah cez Market Locator na first-moment kúpu skipasu na blížiacu sa lyžiarsku sezónu.

Market Locator umožňuje z viac ako jedného a pol milióna aktívnych Slovákov vyselektovať a pozvať do rezortu tých čo:

  • často alebo na dlhšie cestujú, aj s výberom konkrétnych krajín, čím možno vybrať vášnivých cestovateľov alebo spoznávačov nového, ktorí radi okúsia nový lyžiarsky rezort
  • bývajú alebo pracujú v spádovej oblasti lyžiarskeho strediska a tak si odskočia po práci alebo na dňovú víkendovú lyžovačku
  • lyžiarske stredisko míňajú po ceste alebo v okolí trávia služobnú cestu alebo dovolenku

Lyžiarske strediská pozývajú na svah cez Market Locator

Lyžiarske strediská pozývajú na svah cez Market Locator

Cielenie klientov možno dodatočne spresniť o vyfiltrovanie podľa veku, pohlavia, bonity zákazníkov a ďalších parametrov tak, aby sa čo najlepšie trafil charakter strediska a profil zákazníka.
Geolokačné cielenie navyše umožňuje napríklad pozvať špecificky napríklad región Bratislava alebo Bratislavský kraj, aby sa napríklad zasiahli zákazníci podľa školských jarných prázdnin.

Vytipovaných zákazníkov možno jednoducho pozvať a odkomunikovať cez SMS:

  • first-moment zľavy skipassov, podujatia pri otváraní sezóny formou okamžitej SMS do spádovej oblasti strediska, napr do 50 kilometrov (pomocou predvíkendovej správy pri návrate s práce)
  • špeciálne welcome ponuky pre zákazníkov, ktorý momentálne vstúpili do okolia strediska, napr. v okruhu 5 km (pomocou tzv. LBS – Location Based Services)
  • na včerajších návštevníkov, aby dnes opätovne prišli a využili vernostný bonus alebo kúpili si dlhší lístok
  • a odlíšiť ponuku pre stávajúcich zákazníkov z databázy strediska od úplne nových zákazníkov, pričom existujúcich klientov viete vybrať z vlastných klientov tých čo boli (alebo neboli) u Vás podľa polohy mobilného telefónu včera, za posledných 7 dní alebo 2 krát za posledných 7 dní

Zaregistrujte sa zdarma TU a získajte k základným dátovým vrstvám bezplatný prístup na 30 dní a darček 10 EUR na prvú kampaň.
V prípade, že ste zákazníkom Slovak Telekom, tento týždeň ste dostali poštou alebo emailom kupón na ďalšíc 50 EUR alebo sa informujte u svojho account managera.

Lyžiarske strediská pozývajú na svah cez Market Locator

Lyžiarske strediská pozývajú na svah cez Market Locator