Poistenie na hory – extra predaj pre poisťovne

Keďže sa nám blíži lyžiarska sezóna, tak dovolíme si dať do pozornosti novinku pre poisťovne v oblasti online poistenia na hory. Aktuálne prinášame na sezónu jeseň/zima možnosť geolokačne cieliť okamžitou SMS spravou takých návštevníkov Tatier, ktorí majú cez pracovný deň výskyt napr. v Bratislave a sú v Tatrách počas posledných 2 hodín.

Napríklad nastaviť kampaň na ľudí, ktorí sa priblížia a zostávajú do Vysokých Tatier, možno osloviť s ponukou online poistenia na hory.
Napríklad sú k dispozícii desiatky bodov v regióne Vysoké Tatry, kde možno pri presnosti s 1 km osloviť prichádzajúcich takýchto návštevníkov, viac ako 7.300 potenciálnych klientov len za včerajší deň.
Začiatkom septembra sme spustili možnosť spájania vlastných zoznamov a teda cielene viete aj:
  • osloviť výlučne vašich neklientov
  • nájsť na mape a osloviť vaše databázy podla ich aktuálnej polohy, obohatene o data o ich bonite, cene telefónu atď.
Market Locator - Poistenie na hory pre poisťovne

Market Locator – Poistenie na hory pre poisťovne

 

 Cestovné poistenie

Jednoducho sa ako poisťovňa na http://www.marketlocator.sk/ bezplatne zaregistrujete a viete na mape hľadať Slovákov-cestovateľov v okolí Vašich pobočiek napríklad podľa:

  • vek, pohlavie, bonita zákazníka
  • región kde má trvalý pobyt, aj kde trávi pracovný čas, či chodí pravidelne spávať
  • počet navštívených krajín
  • počet dní mimo SR v sledovanom období
  • konkrétne navštívené krajiny v zahraničí

a nájsť na mape potencionálnych poistencov pre cestovné poistenie alebo osloviť vaše databázy podla ich aktuálnej polohy, obohatene o data o ich bonite, cene telefónu atď. V prípade online poistenia viete SMS správou osloviť špecificky užívateľov so smartfónmi s aktívnym pripojením na internet, aby si Vašu aplikáciu či produkt vedeli online vybaviť.

Market Locator - Poistenie na hory pre poisťovne

Market Locator – Poistenie na hory pre poisťovne

Povinné zmluvné poistenie, Havarijné poistenie a ďalšie

Radi Vám osobne zriadime skúšobné prístupy a prinesieme aj ďalšie usecases pre poisťovníctvo napr. PZP alebo havarijné poistenie pre klientov, ktorý si platia parkovné pomocou SMS. Samozrejme v prípade vhodnosti, vieme tuto spoluprácu realizovať aj prostredníctvom vašej mediálnej / kreatívnej agentúry, stačí nás kontaktovať na http://help.marketlocator.sk/kontakt/